Nereden başlamalıyım?

Nereden başlamalıyım?

Dr.Senai Aksoy’un hastalarımıza mektubu

Sevgili Dostlarım,

Umarım bu mektup sizi sağlıklı ve iyi bir ruh haliyle bulur. Bugün size birkaç cesaret verici söz ve aile kurma hayalinizi gerçekleştirme yolculuğunuzda desteğimi sunmak için kalem almak benim için büyük bir mutluluk. Bir tüp bebek deneyimi için bu heyecan verici ama bir o kadar da stresli yolculuğa çıktığınızı biliyorum ve her adımda yürekten yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.

Bu serüvenin heyecan ve stresi bir arada getirebileceğini çok iyi anlıyorum. Bu benzersiz yolculukta her adımda tam kalpten destekçiniz olduğumuzu unutmayın. Şimdiye kadar pek çok engeli aştınız ve şimdi yeni çözümler arayarak yeni bir maceraya atılıyorsunuz. Türkiye, yardımcı üreme teknikleri alanında kaydettiği ilerlemelerle haklı bir üne sahiptir ve eminim ki en iyi ellerdesiniz.

Yaşa bağlı başarı oranları hakkında bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret edin: https://www.tupbebek.com/tup-bebek-basari-oranlari/ Bu rakamların genel tahminler olduğunu ve doğurganlık durumunun kişiden kişiye, sağlık durumu, tıbbi geçmiş, yaşam tarzı gibi birçok faktöre bağlı olarak değişebileceğini hatırlatmak önemli. Ayrıca, başarı şansının maalesef azaldığı 43 yaş üstü için yaş sınırı olduğunu belirtmek önemlidir.

Sizi daha iyi destekleyebilmek adına, hormonal test sonuçlarınızı ve eşinizin spermiogram sonucunu bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Tüp bebek sürecinin aşamalarını ve ilişkili maliyetleri net bir şekilde anlamanızı istiyorum. Bu nedenle, işlemin farklı fazlarını detaylı bir şekilde açıklamama izin verin.

Tedavi, adet döngünüzün ikinci gününde başlayacak. İlk ziyaretiniz bu güne denk gelirse, tedavi hemen başlayabilir. Tedavi, yumurtalıklarınızı uyarmak için alacağınız ilaçları içerir ve dozajlarımız uzman ekibimiz tarafından belirlenecektir.

Bu tedavi yaklaşık 10-11 gün sürer ve bu süreçte, ultrason için kliniğimize 4-5 kez gelmeniz gerekecek. Bu kontrolleri bizzat ben yürüteceğim. Toplamda, tedavi adetinizin ikinci gününden itibaren yaklaşık 20 gün sürecektir.

Yumurta toplama ve embriyo transferi işlemleri bizzat benim gözetimimde yapılacak.

Tüp bebek işlemi için hastaneye yatırılmanız gerekmez. Danışmanlık ücretleri, kan testleri ve anestezi masrafları toplam maliyete dahildir. Kaliteli fazladan embriyolarınızı dondurmak isterseniz, ek ücret ödemeniz gerekecektir.

Ziyaretinizde, tedaviniz için gerekli olan aşağıdaki belgeleri yanınızda getirmenizi rica ediyoruz:

Türkiye’de tüp bebek işlemi yalnızca yasal olarak evli çiftler için mümkündür. Yumurta ve sperm bağışı yasaktır.

Herhangi bir sorunuz olursa, lütfen email yoluyla ya da WhatsApp üzerinden tüp bebek koordinatörümüze +90 507 28 05 numaradan istediğiniz zaman ulaşın. İster sohbet etmek, moral desteği almak ya da herhangi bir konuda yardım almak için olsun, biz her zaman buradayız. Yönetmeliklere göre tüp bebek fiyatları basın veya internet yoluyla duyurulamıyor. Bu amaçla da kliniğimizi arayarak veya yukarıdaki tüp bebek koordinatörümüze Whatsapp mesajı göndererek bilgi alabilirsiniz

Bu arada, Tüp bebek yolculuğunuzun başarıyla sonuçlanması için size tüm sevgimizi, olumlu düşüncelerimizi ve dualarımızı gönderiyoruz. Hayatınızın bu yeni evresi umut, mutluluk ve mucizelerle dolu olsun.

Saygılarımla,

Doçent. Dr. Senai Aksoy,